Şirket Profili

buy naltrexone online usa

low dose naltrexone buy makeuprainbow.com

buy fluoxetine online

fluoxetine buy online

mixing melatonin and weed

mixing viagra and weed click

Mikro ve makro ölçekli hızlı değişimlere ayak uydurabilmek isteyen işletmelerin üretim verimliliğini artırmak, maliyetlerini kontrol edilebilir duruma getirmek ve ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmek adına kurulmuş olan Sisdoz Arıtma ve Pompa Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. başta çevre teknolojisi olmak üzere enerji ve petrokimya sektörleri için anahtar teslimi sistemler kurmaktadır. Bununla birlikte, küresel boyutta kendini ispatlamış firmaların blower, difüzör, ölçüm kontrol enstrümanları, muhtelif pompa ve dezenfeksiyon sistemleri gibi ürünlerini, mühendis kökenli uzman kadrosu ile müşterilerine sunmakta ve konusunda uzman olan TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi SERVİS birimiyle, satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetleri vermektedir.

Sisdoz,  ISO 9001:2015 Belgesi Sahibidir ve standartlarını uygulamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sisdoz Arıtma ve Pompa Teknolojileri San. Tic. A.Ş.  olarak, her zaman müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayan ürünleri, optimum fiyat ve termin kriterlerine sadık kalarak sunacağız. 

Müşteri memnuniyetini yakından izleyerek, proseslerimizi ve ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak geliştireceğiz.

Etkin proseslerin tasarlanması ve sürdürülmesi için yegane kaynağımız olan personelimizi, yüksek motivasyon bilinci ile sürekli olarak geliştireceğiz.

Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasal mevzuata uygun olarak hareket edecek ve özellikle “iş sağlığı ve güvenliği bilinci”ni her zaman yüksek seviyede tutmak için çaba harcayacağız.

Çalışmalarımızda, uluslar arası alanda kabul gören “ISO 9001 Kalite Yönetimi Standardı”nı kılavuz olarak kabul edeceğiz.                                                                                                                                                                                                                Genel Müdür

 

 

Temsilcisi olduğumuz firmalar: